SAUL jäsenseurat

Aavasaksan Urheilijat
Alahärmän Kisa ry
Alatornion Pirkat ry
Alavieskan Viri ry
Alavuden Urheilijat ry
Anjalan Liitto ry
APK-Maratoonarit ry
Asikkalan Raikas ry
Downtown 65 Endurance ry
Endurance Club Joroinen
Endurance Ultrarunning Team Finland Esbo If Espoon Tapiot ry Etelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry Eurajoen Veikot ry Euran Raiku ry Evijärven Urheilijat ry Finnish Marathon Runners ry. Forssan Alku ry Forssan Salama ry Gamalakarleby IF

Haapajärven Kiilat Haapaveden Urheilijat Hangon Hyrskyt
Harjavallan Allianssi ry Harjavallan Työväen Urheilijat ry Hartolan Voima ry
Hauhon Sisu ry Haukiputaan Heitto Haukiputaan Veikot ry Haukivuoren Kisailijat ry Heinolan Isku Helsingin Juoksijat-Helsinki Runners Helsingin Jyry ry Helsingin Kisa-Toverit ry Helsingin Kisa-Veikot ry Helsingin Luistinkiitäjät ry Helsingin Poliisivoimailijat ry Helsingin Tarmo ry Helsingin Urheiluseura HUS ry
Herttoniemen Hiihtäjät ry HIFK - Friidrott rf Himangan Urheilijat ry Hippoksen maratonkerho ry Hollolan Nasta ry Hollolan Urheilijat -46
Honkajoen Seudun Urheilijat Hyvinkään Hiihtoseura ry Hyvinkään Juoksijat ry Hyvinkään Seudun Urheilijat ry Hämeenlinnan Kisa ry Hämeenlinnan Tarmo ry Hölkkä- ja Kuntoliik.seura Häjyt Ry

IF Drott rf
IF Femman rf IF Fyren rf IF Kvarken rf IF Minken rf IF Nykarlebynejden rf IF Pedersöre-Pojkarna IF Raseborg IF Sibbo Vargarna rf IF Åland rf IF Åsarna Iin Hihtoseura Iin Yritys ry Iisalmen Visa ry IK Falken rf IK Kronan Ikaalisten Urheilijat ry
Ikurin Vire ry Ilmajoen Kisailijat ry Imatran Urheilijat ry Inkeroisten Terho ry Isnäs Start rf Jalasjärven Jalas ry Janakkalan Jana ry Joensuun Kataja ry
Joutsan Pommi ry Joutsenon Kullervo ry Juankosken Kuohu Juuan Jänne ry Juuan Urheilijat ry Jyväskylän Kenttäurheilijat ry Jämsänkosken Ilves Järvenkiertäjät ry
Kaipolan Vire ry Kajaanin Kipinä ry Kajaanin Kuohu ry Kajaanin Urheilijat ry Kalajoen Junkkarit ry Kalannin Vankka Kangasalan Urheilijat -68 Kangasniemen Kalske ry Kankaanpään Maratonklubi ry Kankaanpään Urheilijat ry Karhulan Katajaiset ry
Karhulan Urheilijat
Karkkilan Pojat
Karttulan Urheilijat Karvian Kiri ry Kauhajoen Karhu ry Kauhavan Wisa Kaustisen Pohjan-Veikot ry
Keiteleen Nuju ry Kempeleen Maratonklubi ry KENSU ry Kenttäurheilijat-58 ry Keravan Urheilijat Keski-Uudenmaan Yleisurheilu Keuruun Kisailijat ry Kiihtelysvaaran Urheilijat ry Kiimingin Urheilijat ry
Kiukaisten Kisailijat ry
Kiuruveden Urheilijat ry Kivijärven Kivekkäät ry Koiviston Kipinä Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu ry
Kokkolan Työväen Urheilijat ry Kollimäen Hervottomat ry Konneveden Urheilijat ry Korson Kaiku ry Kouvolan Urheilijat ry Kristiinan Urheilijat ry Kuhmoisten Kumu ry Kuhmon Kiva ry Kuivaniemen Yritys ry Kuivasjärven Aura
Kuntoliikuntaseura Katupojat ry Kuntoliikuntaseura Smilerit ry Kunto-Pirkat ry Kuopion Hiihtäjät ry Kuopion Luisteluseura ry Kuopion Reipas ry Kuopion Vipinä ry Kuortaneen Kunto ry Kurikan Ryhti ry Kuusamon Erä-Veikot ry Kuusankosken Kisa ry Kylmäkosken Veikot ry Kymen Urheiluveteraanit ry
Kymin Koskenpojat ry
Kyrkslätt Idrottsförening rf Kyyjärven Kyky Kälviän Tarmo Köyliön Lallit ry
Lahden Ahkera ry Lahden Työväen Hiihtäjät LahtiSport Laihian Luja Lamminpään Korpi ry Lapin Lukko ry Lapin Salama ry Lapin Sudet ry Lapinjärven Urheilijat ry Lappajärven Veikot ry Lappeenrannan Urheilu-Miehet ry Lapuan Virkiä ry Lauttakylän Luja ry Lehtimäen Jyske Lempäälän Kisa ry Lempäälän Kisa Yleisurheilu ry Leppäkosken Voima ry Leppävaaran Sisu ry Leppävirran Urheilijat ry Leppävirran Viri Liedon Luja ry Liedon Parma Lieksan Urheilijat ry Lielahden Kipinä ry Limingan Niittomiehet ry Lohijärven Kuohu ry Lohjan Louhi ry Lohtajan Veikot ry Loimaan Voima ry Lopen Urheilijat ry
Lopen Voima ja Kunto team ry Lovisa Tor-Loviisan Tor r.f. Länsi-Uudenmaan Urheilijat ry
Malax Idrottsförening
Maxmo Sportklubb rf
Merijärven Kestävä
Mikkelin Kilpa-Veikot ry
Multian Jyske
Multisport Racing ry Mutalan voimistelu- ja urheiluseura Riento
Muurolan Kisaveikot ry Mynämäen Isku Mäntsälän Urheilijat ry Mäntylahden Veto ry
Mäntän Urheilijat ry Mäntän Valo ry Naantalin Löyly
Nakkilan Vire Nautiskelijamaratoonarit ry Nivalan Urheilijat ry Nokian Urheilijat ry Noormarkun Nopsa ry Nummen Kipinä ry Nurmijärven Yleisurheilu ry Närpes Kraft Friidrottsförening
Orimattilan Jymy ry
Orimattilan Toive ry Oripään Vesa ry Oriveden Ponnistus ry Otamäen Teräs Oulaisten Huima ry Oulaisten Taru ry Oulun Ikiliikkujat ry Oulun NMKY:n urheilijat Ry Oulun Pyrintö ry Oulun Tarmo ry Oulunsuun Heitto ry Padasjoen yritys ry
Paimion Urheilijat ry Pakilan Visa ry Palosaaren Urheiluseura ry Pargas Idrottsförening r.f Parikkalan Urheilijat ry Parkanon Urheilijat ry Perhon Kiri ry Perniön Urheilijat ry Petäjäveden Petäjäiset ry Pieksämäen Veikot -98 ry
Pohjan Koitto ry Polvijärven Urheilijat ry Polvijärven Vauhti ry Porin Tarmo ry Porin Yleisurheilu ry Porvoon Akilles ry Porvoon Urheilijat ry Posion Pyrintö ry Pudasjärven Urheilijat ry Pulkkilan Ponsi ry Punkalaitumen Kunto Puumalan Viri ry Pyhtään Yritys ry Pyhäjoen Pauhu ry Pyhäjärven Pohti Pyhäselän Urheilijat ry Pönttövuoren Peikot ry Raahen Sporttiveteraanit ry Raahen Vesa ry Raision Kuula Rantasalmen Urheilijat ry Rauhalahti Road Runners Rauman Työväen Urheilijat Rauman Urheilijat ry Reisjärven Pilke ry Riihimäen Kisko ry Ristiinan Urheilijat ry Rovaniemen Lappi ry Rovaniemen Roadrunners ry Runner's Club ry Saarijärven Pullistus ry Saloisten Salama Salon Vilpas ry Savonlinnan Jyry Savonlinnan Riento ry Seinäjoen Seudun Urheilijat Senioritiimi ry Sievin Sisu ry Siikaisten Sisu ry SKB Racing Triathlon Team
Ski Jyväskylä ry Soinin Sisu ry Solf  Idrottskulbb rf Someron Esa ry Sonkajärven Pahka ry Sotkamon Jymy ry Sport Team Rahola ry Spove ry
Suodenniemen Urheilijat ry Suolahden Urho ry Suomen Aikuisurheiluliitto ry (SAUL) Suomussalmen Rasti ry Suonenjoen Vasama ry Taipalsaaren Veikot ry Tammelan Ryske Tampereen Maratonklubi ry Tampereen Pyrintö ry Tampereen Urheilijat -38 Tapanilan Erä ry Team Raju ry Teivo Stayers ry Teuvan Rivakka ry Tohmajärven Urheilijat ry Toholammin Urheilijat ry Toijalan Vauhti ry Toivakan Rivakka ry Triathlon Suomi Turun Senioriurheilijat ry Turunseudun kenttäurheilijat Turun Urheiluliitto Turun Weikot Yleisurheilu ry Tyrnävän Tempaus ry Töysän Veto ry Ullavan Kilpa ry Ultrajuoksuseura Sisu ry Uudenkaupungin Kenttäkarhut ry Uuraisten Urheilijat ry Vaajakosken Kuohu ry Vaalan Karhu ry
Vaasan Toverit ry Vaasan Vasama Valkeakosken Haka ry Valkealan Kajo ry Vammalan Seudun Voima ry Vampulan Urheilijat Vantaan Salamat ry Varkauden Kenttä-Veikot ry Varpaisjärven Vire V-S Masters Vasa Idrottssällskap rf
Vasa Skidklubb-Vaasan Hiihtoklubi Vehkalahden Veikot ry Vehmaisten Urheilijat ry Veikkolan Veikot ry Veitsiluodon Kisaveikot ry Vetelin Urheilijat ry Vieremän Koitto ry Vihdin Urheiluveteraanit ry Viialan Viri ry Viipurin Urheilijat ry Viitasaaren Viesti ry Vilppulan Veikot Vimpelin Veto Virtain Urheilijat ry Vähänkyrön Viesti ry Vörå idrottsförening rf
Wasa Endurance ry
West Coast Ultra Runners Yleisurheilu Team ry Ylihärmän Junkkarit ry Yli-Iin Naseva Ylikiimingin Nuijamiehet ry Ylivieskan Kuula ry Ylämaan Pyrkijät ry Ylöjärven Urheilijat ry Yppärin Urheilijat ry Åbo IFK Ähtärin Urheilijat ry
Äänekosken Huima ry Äänekosken Urheilijat ry